#Whitefest Nedir?
  • 24 Şehir
  • 90 Üniversite
  • 11.000 Üniversiteli
  • 120 Saat Eğlence
Whitefest Pist Haritası

Whitefest Uludağ 2020

Ve bekleyiş sona erdi

Whitefest 2020’de bu yıl da yeni arkadaşlıkların ve eğlence dolu yepyeni kış maceralarının kapısını aralıyoruz.

2-6 Şubat / 6-9 Şubat / 9-13 Şubat tarihleri arasında Uludağ'da 3 gece 4 gün veya 4 gece 5 gün seçenekleri ile 3 farklı dönemde gerçekleşecek olan Whitefest2020’nin tüm detayları ve erken rezervasyon için 05365268726 dan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

WHITEFEST 2020 TARİHLERİ

2-6 Şubat (4 gece 5 gün) 6-9 Şubat (3 gece 4 gün) 9-13 Şubat (4 gece 5 gün)

WHITEFEST 2020 OTELLERİ

- KARINNA Hotel (Ana Etkinlik Oteli) - AĞAOĞLU My Mountain - MONTE BAIA Hotel - ALKOÇLAR Hotel - TRENDLIFE Hotel - KERVANSARAY Hotel - USLAN Hotel - FAHRİ Hotel - KAYA ULUDAĞ Hotel - BOF Hotel - LE CHALET YAZICI Hotel

WHITEFEST 2020 SANATÇI KADROSU

EVENT HALL (Karinna Hotel) - Athena - Berkay - Koray Avcı - Sagopa Kajmer - Fatma Turgut - Alya - David Şaboy - Cemal Can Seven - Cihat Uğurel - Kerim Büyük - Nezir Kara - Onur Suygun

WHITEFEST AFTER-SKI PARTY (Karinna Hotel)

- Gazapizm - Khontkar - Şehinşah - David Şaboy - Doğuş Çabakçor - TAI The Percussionist - Emre Balık - Kerim Büyük - Nezir Kara - Onur Suygun

SKODA STAGE (Karinna Hotel)

- Can Ozan - Merve Deniz - Retrobüs - Sufle - Şenceylik - Alican Baykara - Anıl Vardareli - Cisetta - Dennis - Ege Sağlam - Emre Erdemir - Fırat İyiçalışkan - Gaidukova - Gökay Belen - Görkem Çay - Ilgaz Çelik - Koray Güçkıran - Koray T - Macellann - Mathilda - Mehmet Özbek - Pekiner - Ruud - Sinan Arsan - Tan Güner- Yalım Erdiniz

WHITEFEST 2020 YENİLİKERİ

Türkiye’nin en büyük gençlik festivali whitefest 2020 de sizleri bir çok yenilikler bekliyor olacak. Her sene kendini yenileyen bir festival olma özelliği taşıyan whitefest bu sene tüm etkinliklerini ikinci bölge yani gelişim bölgesin de bulunan karinna hotel’e almaya karar verdi . Geleneksek after ski partilerinden , sponsor etkinliklerine , gece konserlerinden , after club eğlencesine kadar artık tüm event ler karinna hotel’de yapılacak.

Festival katılımcılarını da , anket sonuçlarına gore alınan bu karar mutlu edeceğe benziyor…

Misafirlerin tek tip bileklik takacağı ve Birinci bölge’nin kalabalığından , günü birlik uludağ’a gelen yerli yabancı turistlerin festivalin asıl katılımcıları ile karışması böylece engellenmiş olacak. Bu karara istinaden ikinci bölge de bulunan Karinna Hotel , Ağaoğlu My Mountain , Kaya Uludağ , Monte Baia otellerinin festival katılımcılarının yatak kapasitelerinin yüksek olması , hizmet kalitesinin , tüm otellerdeki odaların yeni olması sebebiyle ilk seçeceği oteller arasında yer alması bekleniyor.

Tek biletle iki etkinliğe birden giriş. Whitefest After club ve event hall birleşti… Whitefest 2020’de diğer bi yenilik ise geçen seneler de 300 TL olan gece konser ücreti ile 4 gün boyunca tüm konserlere giriş hakkınız bulunuyordu. Fakat 03:00 dan son biten konserlerden sonra 03:00 ile 06:00 arası olan after club girişleri extra ücretlendiriliyordu. Festival yetkilileri bu sene iki clubu birleştirip ücretini de 180 TL olarak belirledi. Yani 180 TL karşılığında hem 4 gün boyunce gece konserlerine giriş imkanınız olacak ayrıca after club girişlerinden de ücretsiz faydalanabileceksiniz…

Bu kadar değişiklik olurda oteller de olmazmı , Whitefest 2020 ‘de yeni oteli Trend Life otel bazı misafirlerin geçen senelerden hatırlayacağı Trend Life Hotel 2019 senesinde yıkılıp bu sezona BEŞ YILDIZ’lı bir tesis olarak Uludağ’a tekrar kazandırıldı. Diğer Oteller de ise fiyatlar konusunda karinna hotel’de ana etkinlik oteli ve ilk dolan tesislerden biri olduğu için erken rezervasyon indirimi ne yazık ki yok arkadaşlar. Whitefest 2020 fiyatları incelendiğinde ise ağaoğlu my mountain hotel’in 3 dönem fiyatlarında ilk dönemin erken rezervasyon indirimi uygulanmadığına dikkat etmenizi öneririz.

Karinna hotel lobisinde canlı konserler Whitefest 2020’de saat 21:00 ile 00:00 arası gerçekleşen sponsor etkinliklerinin olduğu lobi alanina bir yenilik daha eklenerek canlı konserler eklendi. Bizlere eğlenceli aktivitiler eşliğinde canlı performans sanatçı eşlik edecek bu yıl.

Whitefest festivalinde farklı bir müzik türü de yer alacak. “Deep House” müzik severler, Skoda Karoq sahnesinde her periyotta eğlencenin tadına varacak

Diğer yeniliklerden haberdar olmak ve detaylı info almak için tarafımıza; 7/24 ulaşabilirsiniz. Info : 05365268726

Whitefest Hakkında

Jolly Tur’un gençlik markası Unitravel tarafından 2004 yılından beri düzenlenen, 150.000’i aşkın müzik severi ve dünyaca ünlü 600’den fazla sanatçıyı ağırlayan whitefest , bu sene de Uludağ’ın lüks otellerinde, çılgın partileriyle ve enerjisi sahneye sığmayan konserleriyle ortalığı yerinden oynatacak!

24 şehir 86 üniversite 164 kampüs 810 fakülte’de ve 1500 aktif satış temsilci 10 acentesi ile , Whitefest Her sene universite ara dönemlerinde 3 periyot halinde Uludağ’da gerçekleşen Türkiye’nin en büyük gençlik festivalidir.

Müzikseverlerin 2020 kışında kendilerini müzik ve doğanın iç içe olduğu bir atmosferde bulacağı, Uludağ’ın en gözde otellerine davet eden whitefest 2020; müzik sahnesinin son dönemdeki en başarılı isimleri eşliğinde aralıksız sürecek müzik deneyiminin yanı sıra; birçok aktivite, workshop ve pop-up shop’larla da festival deneyimini artırmaya hazırlanıyor.

Whitefest 2020 nin tüm detayları ve erken rezervasyon için; 05365268726 nolu Çağrı Merkezimizi arayabilir veya İletişim adresinden rezervasyon taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Whitefest 2020 ‘de bir gün nasıl geçiyor?

Festival günü sabahında son model otobüslerimiz ve profesyonel Jolly Tur rehberleri eşliğinde Zeytinburnu ispark otoparkı – Beşiktaş yıldız camii ve Kadıköy evlendirme dairesinden hareket ederek whitefest Uludağ oteller bölgesinde varıyoruz.

11:30 ile 12:30 saatleri arasında otellerimizde bulunan whitefest misafirlerimiz otel odalarına yerleştikten sonra 13:00 dan itibaren pistler’de kayak yapılıyor.

16:00 sularında kapanan pistlerle beraber(hava durumuna göre değişiklik gösterebilir) birinci bölge Le Chalet Yazıcı Cafe’de Dj ve sanatçılarımız eşliğinde Whitefest After Ski party lerimiz havai fişek gösterilerimiz ve sponsor aktivitelerimiz başlıyor.

20:00 ‘da biten whitefest after ski party’den sonra ücretsiz shuttle servislerimiz eşliğinde otellerimize geçiyoruz.

20:30 00:00 saatleri arasında whitefestin Ana oteli KARINNA OTEL’de sponsorlarımız eşliğinde çeşitli workshoplar yapılıyor.

Lobby etkinliklerimizden sonrada saat 00:30 ile 06:00 arasında whitefest event hall’de Canlı performanslı Türkiye’nin en büyük ses sanatçıları ve dj leri eşliğinde eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar whitefest devam ediyor.

Whitefest Nedir?

Whitefest 12.000 ‘den fazla üniversite öğrencisini bir arada görebileceğiniz, Türkiye’nin En Büyük Gençlik Festivalidir. 120 Saat boyunca sınırsız eğlence sunmaktadır whitefest. Türkiye’nin en büyük kayak ve eğlence merkezinde Türkiye’nin en büyük sanatçıları ile gençleri buluşturan bir gençlik platformudur. Türkiye’nin en büyük tur operatörü Jolly Tur’in gençlik markası unitravel farkı ve güvencesi ile Whitefest festivalden daha fazladır.

Winter is Coming !!! #letsuludag

www.letsuludag.com
www.facebook.com/letsuludag
https://twitter.com/letsuludag
www.instagram.com/letsuludag
Snapchat : @letsuludag
© 2011 - 2018 Bütün Hakları Saklıdır | Let's Uludağ Bir Unifest Markasıdır
Web Software By Kozmik Yazılım
Whitefest hakkında daha fazla bilgi almak istersen buraya tıklayabilirsin
Asaf Mirtürk