#Whitefest Festival Programı

Whitefest 2020 Festival Bilgileri

Türkiye’nin en iyi tur operatörü Jolly Tour’un gençlik markası unitravel tarafından 2004 yılından beri düzenlenen, 12.000’i aşkın müzik severi ve birbirinden ünlü 15’den fazla sanatçıyı ağırlayan whitefest Uludağ , lets Uludağ güvencesi ile, 14 - 18 Ocak, 4 - 8 Şubat ve 11 - 15 Şubat tarihlerindeki festivalleriyle kışın en büyük müzik buluşmasına hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl 11.200 müzik severin katılımıyla kışın en iyi etkinliklerinden biri olarak gerçekleştirilen whitefest , 2020 kışında kendinizi 4 gece 5 gün boyunca müzik ve doğanın iç içe olduğu bir atmosferde bulacağınız whitefest’te sizleri uludağa davet ediyor. son dönemde en başarılı isimleri eşliğinde aralıksız sürecek müzik deneyiminin yanı sıra, bir çok aktivite, workshop, özel lezzetler ve pop-up shop’lar da festival tutkunlarını bekliyor.

Oteller ve Whitefest Uludağ hakkında Rezervasyon ve Tüm sorularınız için; 0536 526 87 26 Nolu Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

Fiyatlar hakkında lütfen whitefest Fiyatlar sekmesini tıklayınız

WHITEFEST 2020 FESTİVAL PROGRAMI

Kış tatillerinin yerinde duramayan organizasyonu whitefest; yine birbirinden renkli sanatçıları, geceyi ateşleyen DJ’leri, muhteşem tesisleri ve unutulmaz partileriyle ayaklarını yerden kesecek!
© 2011 - 2018 Bütün Hakları Saklıdır | Let's Uludağ Bir Unifest Markasıdır
Web Software By Kozmik Yazılım
Whitefest hakkında daha fazla bilgi almak istersen buraya tıklayabilirsin