#Whitefest Ulaşım

Unitravel’in son model filoları arasından seçilen araçlarıyla gelmek isteyenler için kalkış noktalarımız:

Ulaşım Yeri 1 Ulaşım Yeri 2 Ulaşım Yeri 3
  İstanbul   Merter Metro İspark Otoparkı (06.00)   Gayrettepe Metro İstasyonu Önü (07.00)   Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı (08.00)
  Ankara   Ankara Bilkent Go-Cart Önü (04.00)   -   -
  İzmir   İzmir Alsancak Atatürk Lisesi Önü (05.00)   -   -

Kendim Gelmek İstiyorum

Deniz Yolu

İstanbul Yenikapı'dan Bursa ve Yalova’ya; Pendik'ten Yalova'ya feribot seferleri mevcuttur. Yalova’yı tercih ederseniz indikten sonra önce Bursa'ya ulaşmak için 50 dakikalık bir yolculuk yaparak buradaki Çekirge Kavsağı’ndan Uludağ istikametine ayrılıp Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Bursa’yı tercih ederseniz; Mudanya’ya gelen feribottan indikten sonra 15 dakikalık bir yolculuk sonrası Bursa‘ya ulaşabilir ve Uludag’a daha çabuk varabilirsiniz.

Eskihisar, Topçular arası feribot ise diger bir alternatiftir. Çok sık olması sebebiyle genelde tercih edilen bu feribotu kullandığınızda Topçular Iskelesi'nden Yalova'ya 10 dakikalık ekstra bir mesafeyi kat ettikten sonra Yalova, Bursa üzerinden Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Kara Yolu

TEM otoyolu gişelerden yaklaşık 90 km sonra Yalova-Bursa ayrımından ayrılarak körfezi geçip Yalova'ya, oradan 60 km sonraysa Bursa'ya ulaşabilirsiniz. Çekirge Kavşağı’ndan Uludağ tabelalarını takip ederek Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Ankara'dan Ulaşım

Ankara'dan önce Eskisehir yoluna çıkıp Polatlı, Sivrihisar, Eskişehir, Bozüyük, İnegöl istikametinde devam ederek Bursa üzerinden Uludağ’a ulasabilirsiniz.
Diğer illerden ulaşımlarınız ile ilgili detayları satış danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Whitefest 2021 Ulaşım hakkında daha detaylı bilgi almak için 0536 526 87 26 noul çağrı merkezimi arayabilirsiniz.
© 2011 - 2020 Bütün Hakları Saklıdır | Let's Uludağ Bir Unifest Markasıdır
Web Software By Kozmik Yazılım
Whitefest hakkında daha fazla bilgi almak istersen buraya tıklayabilirsin